معرفی انواع درخت گردو | 9 درخت گردو پر بار

دسته بندی: مقالات پرورش درخت گردو
2021.01.01

آشنایی با انواع درخت گردو:

بسیاری از افراد مایل هستند که با احداث باغ گردو سود خوبی از فروش محصولات خود به دست آوردند. در واقع باید بدانید فروش گردو سود خوبی دارد، ولی در ابتدا باید به خوبی در مورد معرفی انواع درخت گردو اطلاعات لازم را داشته باشید. در این صورت بر اساس شرایط محیطی و آب و هوایی که دارید می توانید بهترین درخت گردو؛ را خریداری کنید و اقدام به کاشت آن نمایید. هر یک از انواع نهال های گردو ویژگی های خاصی دارد و شرایط و نیازهای متنوعی را می طلبد. بر همین اساس شما زمان خرید نهال گردو باید به خوبی در مورد ویژگی های گردو اطلاعات لازم را داشته باشید.

در ادامه به معرفی انواع درخت گردو می پردازیم تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع نهال گردو داشته باشید. شما هر یک از انواع نهال های گردو را می توانید از آریا نهال با بهترین قیمت خریداری کنید و با کاشت آنها اقدام به احداث باغ نمایید. کارشناسان نهالستان به شما هر موردی که در مورد انواع نهال وجود دارد را اعلام می کنند تا به بهترین شیوه ممکن نهال گردو خود را بکارید.

اطلاعاتی در مورد معرفی انواع درخت گردو:

در مورد معرفی انواع درخت گردو باید بدانید این نهال انواع متنوعی دارد و نمونه های پرطرفدار آن عبارت می باشد از :

  • درخت گردو نوک کلاغی:

این نهال گردو را تنها در مناطق محدودی می توانید بکارید. پوست دانه های آن به رنگ خاکستری است و نسبتا هم ضخامت زیادی دارد. به طور کلی شما باید بدانید این نهال زیاد بازارپسند نمی باشد و به همین دلیل بسیاری از کشاورزان اقدام به کاشت این نهال نمی کنند. کیفیت میوه های این نهال زیاد عالی نیست و مشتریان زیادی هم ندارد.

 

  • درخت گردوی کاغذی:

واریته و ارقام این نمونه از نهال ها با یکدیگر به صورت یکنواخت نمی باشد. ویژگی های آن به طور کلی ثابت نمی باشد ولی باید بدانید از نظر بازار پسندی یکی از بهترین نهال هایی می باشد که شما می توانید داشته باشد. سود فروش محصولات این گردو بسیار بالا است و به همین دلیل افراد زیادی اقدام به خرید این نهال می نمایند. در مورد معرفی انواع درخت گردو باید بدانید این نوع از نهال را در بسیاری از مناطق می توانید بکارید و از آن رشد خوبی به دست آورید.

معرفی انواع درخت گردو
  • درخت گردو تویسرکانی:

این نمونه از نهال را شما در بسیاری مناطق ایران می توانید بکارید. ارتفاع این نهال به بیشتر از 30 متر هم می رسد و کیفیت میوه های به دست آمده از آن هم بسیار عالی و بی نظیر می باشد. یکی از نکاتی که در مورد این نهال گردو وجود دارد و شما باید بدانید این است که بعد از 5 سال میوه های  آن به بار می نشیند.  یکی از مرغوب ترین گردوهای ایرانی همین مورد می باشد که شما می توانید خریداری کنید.

  • درخت گردو اسرائیلی:

در مورد معرفی انواع درخت گردو باید با این نهال هم آشنایی داشته باشید. این نهال گردو در بین انواع نهال رشد و کیفیت بسیار عالی دارد. اگر شما از نظر اقتصادی به دنبال بهترین نهال گردو هستید باید بدانید که این نمونه از نهال ها بهترین انتخابی می باشد که می توانید داشته باشید. در بسیاری از مناطق ایران می توانید آن را بکارید. در صورتی که شرایط آب و هوایی مناسب و ویژگی های دیگر را این نهال داشته باشد شما می توانید از آن رشد به صرفه ای کسب کنید.

  • درخت گردو خوشه ای:

در صورتی که این نهال شرایط آب و هوایی مناسبی داشته باشد شما می توانید در 5 سالگی از آن کیفیت مناسبی را به دست آورید. بعد از اینکه این نهال به رشد برسد می توانید از آن محصولات زیادی کسب کنید. ارتفاع این نهال کوتاه است و باید از این ویژگی نهال اطلاع داشته باشید. زمانی که این نهال به باردهی برسد می توانید از آن گردوهای زیادی را برداشت کنید.

  • درخت گردو چندلر:

در معرفی انواع درخت گردو باید از این نهال  و ویژگی های آن اطلاعات لازم را داشته باشید. این درخت گردو؛ رشد متوسطی دارد. میوه های آن بیضی شکل می باشد. پوست این نهال صاف و سبز تیره است که باید بدانید این نهال از جمله نهال های پیوندی گردو می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این نهال در این است که نسبت به بسیاری از بیماری ها مقاومت زیادی از خود نشان می دهد.

برچسب ها:

ارسال دیدگاه

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “معرفی انواع درخت گردو | 9 درخت گردو پر بار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcharefreshcaptcha

شماره تماس های آریا نهال

شما می توانید جهت خرید نهال و یا مشاوره با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

نیاز به مشاوره جهت خرید نهال دارید؟

شما می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

درخواست تماس مستقیم