نهال گردو

مشخصات نهال گردو پدرو

نهال گردو پدرو:

نهال گردو پدرو را در این مقاله به شکل اجمالی مورد بررسی قرار خواهیم داد. این نهال از ارقام نهال هایی است که در فصل زمستان بسیار خوب رشد می کند زیرا نسب به سرما بسیار مقاوم و تحمل بالایی برای فصل سرد دارد. نهال گردو پدرو دارای پایه ای است در یک اندازه کوچک و کوتاه، گل دهی این نوع نهال گردو پدرو به این شکل است که بذری که کاشته می شود باید حداقل بیست روز از آن گذشته باشد و درختانی که بذری هستند بعد از این مدت شروع به برگ دهی و گل دهی خواهند کرد. در این نوع نهال درخت پدرو این گل از نوع نر است که شروع به گرده افشانی و گرده زایی خواهد کرد.

نهال گردو

نکته:

این نکته مهم را باید بدانید که این نوع نهال گردو پدرو نسبت به گرمای تابستان کم تحمل است و بیشتر برای محیط هایی مناسب و دارای رشد خوبی است که دارای تابستانی هستند دارای آب و هوایی که خنک باشد. و رقم هایی که باعث گرده افشانی می شوند به نام فرانکوت و روند هستند. در صورتیکه در این مورد اطلاعات بیشتری می خواهید کسب کنید و خرید نهال گردو و فروش نهال گردو را می خواهید انجام دهید با کارشناسان ما تماس بگیرد.

مطالعات بیشتری درباره خرید نهال گردو پدرو:

نهال گردو پدرو بسیار زود بازده بوده و دارای جوانه هایی است نیمی از این جوانه ها که تقریبا پنجاه در صد می باشد، محصول از این نهال چیده می شود. بنابراین با توجه به میزان درصد خوبی که این نوع درخت گردو می دهد پس در ایران نیز کاشت خوبی داشته و در این روزها بسیار از باغداران از نهال گردو پدرو استقبال می کنند. حداقل دمایی که نهال گردو پدرو می تواند تحمل کند از صفر درجه تا هفت درجه سانتی گراد است و در مکان هایی که تابستانی بسیار معتدل و سرمای خوب و همراه با خنکی همراه است معمولا محصولات بسیار عالی برداشت می شود.

نهال گردو چندلر

نهال گردو چندلر

مشخصات ارقام نهال گردو پدرو:

  • اندازه محصول چقدر است: هر میوه نهال گردو پدرو تقریبا 38 میلی متر است.
  • مقدار وزنی که برای هر گردو تعیین می شود: بین 4 تا 8 گرم است.
  • چه میزان آبیاری نهال گردو پدرو نیاز دارد: در بیست روز این نهال حدود بیست لیتر اب مصرف می کند.
  • عمر اقتصادی این نهال چقدر است: حدود صد سال است
  • چقدر تحمل بی آبی و خشکی را دارد: نهال گردو پدرو بسیار کم تحمل خشکی را دارد برای همین در مناطق سردسیر بهتر رشد می کند.

میوه گردو :

مانند همه ارقام نهال گردو ، این نوع نهال دارای میوه ای است با پوششی سبز و درونی به رنگ قهوه ای که بسیار خوشمزه و مغز این نوع گردو دارای مواد عالی بسیار زیادی است و از لحاظ دمایشی و سرما، دمایی در حدود یازده درجه زیر صفر را نیز می تواند تحمل کند. قیمت نهال گردو نیز مناسب است و برای این که از قیمت اصلی مطلع باشید می توانید در هر لحظه با شماره ی درون سایت تماس گرفته و به راحتی مشاوره خاصی که برای نهال گردو پدرو در نظر گرفته شده است بهره برده و از قیمت نهال گردو مطلع شوید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =