نهال هلو

مشخصات درخت هلو رد هون :

درخت هلو رد هون محصول کشور چین است که دارای میوه ای خوش طعم و بسیار مرغوب است و حتی در برخی موارد چینی ها از میوه درخت هلو رد هون کنسرو ساخته و یا اینکه این نوع میوه را خشک و منجمد می کنند و برای مصارف روزانه استفاده می کنند زیرا میوه این نوع درخت هلو رد هون دارای مواد مغذی بسیار زیادی است.

شما می توانید جهت خرید نهال هلو و مشاهده ی ارقام نهال هلو دراینجا کلیک کنید .

ارقام نهال هلو به گونه ای است که دارای بوته های بزرگ بوده و نهال هلو ردهون دارای گوشتی زرد و محکم است. این نوع نهال کمی دیر شکوفا می شود و در برابر سرما تحمل خوبی دارد.گرده افشانی آن در ماه اواخر ماه مرداد است. با این مقاله همراه باشید.

مشخصات درخت هلو رد هون

  • رنگ قرمز قرمز
  • اندازه میوه متوسط
  • گرده افشانی: خود گرده افشانی
  • ریپنس / برداشت : اواخر ژوئیه
  • نور سایه / خورشید: کامل خورشید
  • خاک:ترکیب خاک لومی
  • رطوبت خاک به خوبی زهکشی و دارای رطوبت متوسط
  • pH سطح خاک 6.0 – 7.0
  • طعم شیرین

نهال هلو

دیگر ویژگی های نهال هلو رد هون در آریا نهال :

این نوع نهال هلو رد هون در بین چینی ها دارای قدمتی است حداقل 2000 ساله که در تمام این سال ها کاشت صورت گرفته است. ارقام نهال هلو رد هون معمولا سرمایی در حدود منفی سیزده درجه را تحمل کرده اما بسیار بیشتر از این نوع محدوده سرما را نمی توانند تحمل کنند.

این نوع نهال هلو بعد از اینکه کاشت آن به صورت کامل و در خاک زهکشی با شرایط مناسب آب و هوایی رشد کرد حدود سه سال بعد جوانه زدن آن را مشاهده کرده و در سال چهام و یا در سال پنجم میوه دهی این نهال شروع خواهد شد. میوه این نوع هلو دارای کرک هایی است که روی پوسته را می پوشاند. می توان گفت که در مناطق بسیار سردسیر این نهال رشد خوبی ندارد اما در مکان هایی که خنک باشد و گاهی آفتاب گیر بسیار خوب رشد می کند زیرا این نوع نهال هلو به سرمایی نیاز دارد که نسبت به کاشت سیب درختی کمتر و شرایط آب و هوایی مانند به را لازم دارد. باید گفت که از مصارف دیگر میوه این نوع هلو به دلیل اینکه دارای بافتی نرم و بسیار آبدار است برای ساخت کمپوت هلو بسیار مناسب است.

سخن پایانی:

در صورتیکه باغدار هستید و می خواهید نهال هلو رد هون را در باغ خود با ارقام زیادی بکارید حتما با مشاوران و کارشناسان ما چه برای فروش نهال هلو و یا خرید نهال هلو، یا اگر می خواهید قیمت نهال هلو رد هون و یا هر نوع نهالی را بدانید حتما با سایت ما در ارتباط باشید. بهترین نوع نهال های هلو را به شما معرفی کرده هر گونه اطلاعاتی را بعد از کاشت نیز در اختیار شما قرار می دهیم.نهال هلو رد هون دارای میوه ای است بسیار خوشمزه که معمولا باغداران به دلیل اینکه آبدار است و مدت طولانی به صورت تازه باقی می ماند علاقمند به این نوع نهال هلو رد هون هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفده =