تعبیر خواب شلیل

کامل ترین تعبیر خواب شلیل | انواع خواب شلیل |

تعبیر خواب شلیل:

از دیدگاه روانشناسی شلیل و یا هر نوع میوه ای که در خواب دیده خواهد شد معمولا نمادی از این دارند که در فرهنگ ان منطقه به چه شکلی به ان میوه و یا گیاه خوراکی فکر می کنند. البته معمولا در خواب های رنگارنگ افراد میوه ها بر اساس طعم انها که چقدر شیرین هستند و یا رنگ انها که چه رنگی هستند نیز از دیدگاه روانشناسی مورد بررسی قرار می گیرند.

همچنین جهت مشاهده و خرید نهال شلیل می توانید در اینجا کلیک کنید .

گاهی نیز در طول روز به میوه شلیل فکر می کنید و یا درباره آن صحبت می کنید و شب خواب ان را می بینید که بر اساس روانشناسی این موضوع نیز برگرفته از ذهن و تفکر افراد است و اما برخی رویاها نیز هستند که در همان شب که خواب آنها را می بینی روز بعد اتفاق می افتد که به ان رویا صادقه می گویند. از لحاظ روانشناسی خواب دیدن میوه ای هم چون شلیل ممکن است برگرفته از انگیزه خاصی باشد و یا اینکه در کل خواب دیدن نمادی است از برخی کمبودهایی که در همه انسان ها دیده می شود. البته این دیدگاه روانشناسان است و معبران برای میوه شلیل تعبیرهای متفاوتی دارند که در این مقاله ارائه می شوند.

تعبیر خواب شلیل:

خواب دیدن شلیل نشان از این است که فرد دارای کمبودهایی است احساسی که مدام افسوس گذشته را می خورد . طبق گفته برخی معبران اگر در خواب دیدید که این نوع میوه را خواهید خورد یعنی در دام یک زنی گرفتار خواهید شد که بسیار زیانکار و دورو است. اگر در خواب دیدید که کسانی دیگر در حال خوردن شلیل هستند، پس آنها در دام سختی های زندگی گرفتار می شوند. اگر شما خواب این را دیدید که شلیل دست نخورده و حتی از روی درخت چیده نشده است یعنی همه چیز در امن و امان است و هیچ مشکلی پیش نمی آید و سلامتی برای هر کسی از اطرافیان شما وجود دارد.

همچنین جهت مشاهده ارقام نهال شلیل می توانید در اینجا کلیک کنید .

تعبیر خواب شلیل

تعبیر خواب شلیل از دیدگاه امام صادق:

امام صادق تعبیر خواب این نوع میوه را همراه با شفتالو بیان می کند به اینگونه که هر دو نشان از بیماری دارند و هر کسی که خواب این دو را ببیند معمولا بیمار می شود. البته ایشان چند معنی دیگر را نیز برای این نوع میوه بکار می روند به صورتی که معنی دوم آن نشان از زنی خدمتکار است که بسیار هم زیبا و جوان است و در معنی سوم نشان از پاداشی است که به فرد می دهند.

همچنین برای بیشتر خواندن در مورد خواب شلیل در اینجا کلیک کنید .

تعبیر خواب شلیل از دیدگاه حضرت دانیال نبی:

حضرت دانیال نبی نیز تعبیرهای متفاوتی از شلیل دارد که ایشان می گویند اگر شما خود درخت را ببینید قطعا با مردی روبرو می شوید که دارای صبر زیاد و از ثروت زیادی برخوردار است. یا اگر دیدی در باغی قرار داردی که سراسر درخت شلیل است بدان که از تو پسری می آیدکه بسیار زکی و باهوش و دارای صفات خوبی است.

همچنین جهت مشاهده قیمت نهال شلیل می توانید در اینجا کلیک کنید .

تعبیر خواب شلیل از دیدگاه منوچهر مطیعی:

منوچهر مطیعی درباره شلیل زرد رنگ و پلاسیده می گوید که نشان زیاد خوبی ندارد. البته نه میوه ای که کاملا رسیده و شیرین و خوشبو باشد که بسیار هم نشان از موفقیت است و تعبیری به قاعده خوب دارد.

خواب دیدن شلیل فاسد شده:

اگر در خواب ببینید که این نوع میوه فاسد شده و یا مثلا بو می دهد و کرم خورده است و یا قسمتی از ان سیاه است این نوع خواب تعبیر بر ناراحتی خواهد داشت و یا اینکه از دست دادن برخی فرصت ها در زندگی را نشان می دهد. این نوع خواب نشان می دهد که بهتر است از افسوس خوردن دست بردارید و به دنبال فرصت های ارزشمند دیگر زندگی خود باشید تا موفقیت را بدست اورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =