نکات مهم در هنگام خرید نهال گردو از جهاد کشاورزی ویا نهالستان های معتبر

همیشه در حین خرید نهال گردو یا سایر ارقام چه از جهاد کشاورزی ویا نهالستان های معتبر همچون: نهالستان آریا نهال، گلد نهال، دکتر نهال و.. می بایست نکاتی را رعایت نمایید. در این مقاله به برسی نکات مهم و در انتها اطلاعات لازم جهت خرید اینترنتی نهال گردو از نهالستان معتبر آریا نهال را در خدمت شما قرار خواهیم داد پس همراه ما باشید.

رعایت چه نکاتی خرید نهال گردویی امن را رقم می زند؟

۱- نهال های گردویی که شما خریداری می کنید باید دارای برچسب باشد. بر روی این برچسب می توانید تمام اطلاعاتی که مرتبط با نهال گردو است را مشاهده کنید. بر روی این برچسب شماره شناسنامه، سال تولید، نوع پایه، شرکت تولید کننده، نوع پیوند و موارد دیگری که مرتبط با نهال می باشد درج شده است.

شما با خواندن این برگه می توانید اطلاعات بسیار خوبی در رابطه با نهال گردو مورد نظر خود به دست بیاورید. پس می توان گفت اولین مرحله در خرید نهال گردو از جهاد کشاورزی دقت به برچسب های بر روی نهال می باشد. این برچسب می تواند دانش و آگاهی فرد را در رابطه با نهال های مورد نظرش افزایش دهد.

درخت گردو پیوندی

۲- نکته بعدی اندازه نهال گردو می باشد. همچنین نهالی که خریداری می کنید باید بدون هیچ گونه بیماری و آفت باشد. بعضی از نهال ها دارای بیماری و آفت هستند و به خوبی رشد نمی کنند و بعد از مدتی از بین می روند.

۳- افرادی که خرید نهال گردو از جهاد کشاورزی را انجام می دهند باید توسط متخصصین و کارشناسان به خزانه راهنمایی گردند. خزانه یک مکانی می باشد که در آنجا انواع نهال گردو را از ریشه در آورده و تحویل مشتری می دهند. در این خزانه انواع و اقسام نهال ها وجود دارند و افراد می‌ توانند بر اساس نیاز خود و نوع آب و هوای منطقه یکی از انواع نهال ها را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهند.

نکات مهم دیگر در هنگام خرید نهال گردو از جهاد کشاورزی

۵- زمانی که شما می‌ خواهید نهال گردوی مورد نظر خود را از نهالستان تهیه کنید، می توانید مجوزهای لازم مانند مجوز بهداشت را درخواست نمایید. اگر نهالی دارای مجوز نباشد بهتر است آن را در آن نهالستان نیز خریداری نکنید.

یکی از مزیت‌ های عالی نهالستان آریا نهال ارائه گواهی بهداشت نهال مورد نظر است. با ارائه این گواهی می توانید مطمئن شوید که در تولید آن نهال تمام استاندارد های لازم به خوبی و به صورت کامل رعایت شده است.

۶- افرادی که خرید نهال گردو از جهاد کشاورزی را انجام می دهند می توانند بعد از دریافت فاکتور مبلغ مورد نظر را پرداخت کنند.

بهتر است فاکتور را نزد خود نگه دارید. همچنین برچسب هایی که بر روی درخت است را نیز نگهداری نمایید. شما با استفاده از فاکتور می‌ توانید در صورت داشتن هرگونه مشکلی نهال مورد نظر را پس داده و خسارت خود را از جهاد کشاورزی دریافت نمایید.

درخت گردوی نهالستان اریا نهال

معرفی نهالستان آریا نهال پیشنهادی جذاب جهت خرید انواع نهال گردو

خرید نهال گردو از جهاد کشاورزی چندین مزیت بزرگ دارد اما شما می توانید از نهالستان هایی که زیر نظر این مرجع هستند نیز نهال گردوی مورد نظر خود را با ضمانت بازگشت کالا، مشاوره ی رایگان، ارسال سریع و… خریداری نمایید. نهالستان آریا نهال جزو یکی از نهالستان های های بسیار بزرگ و با سابقه در زمینه فروش نهاد های درخت گردو می باشد.

این نهالستان زیر نظر جهاد کشاورزی می باشد و هر سال با تولید ۱۰۰ هزار نهال جزو یکی از نهالستان های بسیار پرکار در این زمینه می باشد. همچنین عرضه کننده بزرگ نهال گردو در کل کشور می باشد. شعار این‌ مجموعه تولید نهال با کیفیت بسیار بالا و قیمت پایین است. شما می توانید نهال های مورد نظر خود را با استانداردهای لازم از این نهالستان، هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری خریداری نمایید.

شما با خرید نهال از نهالستان آریا نهال می توانید با خیال راحت و بدون هیچگونه نگرانی نهال مورد نظر خود را با گواهی سلامت دریافت کرده و آن را در باغ خود بکارید. انتخاب نهال گردوی مناسب و سالم قدم اول برای داشتن یک باغ پر از محصول و سرسبز می باشد.

ارسال سریع انواع نهال گردو یا میوه با ضمانت بازگشت واقعی کالا

اگر شما در حین خریداری نهال گردو وسواس به خرج ندهید ممکن است تمام وقت و هزینه و انرژی خود را به هدر داده و بر روی نهال های بدون ثمر و بی نتیجه کار کنید. نهالستان آریا نهال یک امکان بسیار خاص و ویژه برای تمام افراد در سراسر کشور ایران است. افراد می توانند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین خرید خود را از این مجموعه انجام دهند و بهترین نهال ها را با بالاترین کیفیت دریافت کرده و آن را در زمین های زراعی خود بکارند.

نشانی وب سایت: ariyanahal.ir

شماره تماس دفتر فروش: (شماره تماس 1: 09143336024 شماره تماس 2: 09143336029 شماره تماس 3: 09143336025)

آدرس نهالستان آریا نهال: آذربایجان غربی، میاندوآب، خیابان 17 شهریور، بعد از پلیس راه