نهال زرشک سیاه

خرید نهال زرشک سیاه بی دانه با قیمت مناسب از آریا نهال

نهال زرشک سیاه بی دانه با قیمت مناسب

جهت مشاهده ی بیشتر جهت خرید انوع ارقام نهال زرشک در اینجا کلیک کنید .

نهال زرشک سیاه بی دانه، یکی از پربار ترین نهال هایی است که امروزه در سطح کشور و توسط چند شرکت معتبر ایرانی به فروش می رسد. یکی از برترین شرکت های ایرانی در این زمینه که سال هاست به تولید و فروش نهال درختان با قیمت مناسب و بازدهی بسیار خوب می پردازد، شرکت آریا نهال می باشد. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و کاردان در زمینه کشاورزی می کوشد تا علاوه بر تولید نهال هایی با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب، رضایت مشتریان خود را به دست آورده و فروش بیشتری داشته باشد. خرید نهال زرشک سیاه بی دانه، امروزه به دلیل خاصیت ها و طعم بسیار خوبی که دارد در شهرستان های بسیاری در سطح کشور رواج پیدا کرده است. برای خرید نهال زرشک سیاه بی دانه، بایستی ابتدا مطمئن شد که نهال به درستی پیوند خورده باشد و ثمردهی و بازدهی لازم را داشته باشد. نهال زرشک سیاه بی دانه، از جمله نهال های پیوندی بوده که جزء نهال های اصلاح شده می باشد. این نوع نهال بازدهی بسیار بالایی داشته و از سال اول بعد از کاشت ثمر می دهد. در این مقاله، قصد داریم تا شما را با مقوله خرید نهال زرشک سیاه بی دانه آشنا کرده و درباره انواع مختلف این نهال، توضیحاتی را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

نهال زرشک سیاه

همچنین در اینجا می توانید بیشتر بخوانید : ویکی پدیا

تاریخچه تولید، تکثیر و خرید نهال زرشک سیاه بی دانه

همان طوری که در پاراگراف قبلی نیز ذکر شد، نهال زرشک سیاه بی دانه، یکی از پر بازده ترین نهال هایی است که امروزه به فروش می رسد. این نهال جزء نهال های اصلاح شده بوده و پیوندی است. برای اولین بار نهال زرشک سیاه بی دانه توسط دانشگاه کمبریج در انگلستان پیوند داده شد و روی آن کار شد تا به مرحله عملیاتی و بازدهی رسید. در ایران نیز از دهه هفتاد این بذر به سازمان جهاد کشاورزی عرضه شد و در بخش اصلاح بذر جهاد کشاورزی روی آن کار شد تا اینکه امروزه خرید نهال زرشک سیاه بی دانه در سطح وسیعی در کشور انجام می گیرد. یکی از شهرستان هایی که در برای اولین بار میزبان این نهال بود و تکثیر این نهال در آن جا شروع شد، نهالستان البرز بود که طی سال های بعد از تکثیر این نهال، فروش و خرید نهال زرشک سیاه بی دانه در این نهالستان رونق یافت. امروزه خرید نهال زرشک سیاه بی دانه از شرکت های بسیاری در سطح کشور که در زمینه تولید و فروش نهال فعالیت می کنند انجام می گیرد. یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های ایرانی در زمینه فروش و خرید نهال زرشک سیاه بی دانه، شرکت آریا نهال می باشد.

جهت مشاهده ی بیشتر نهال زرشک سیاه بی دانه در اینجا کلیک کنید .

انواع نهال زرشک سیاه بی دانه

زرشک سیاه بی دانه، دارای انواع و گونه های مختلفی است که در ادامه به چند مورد از مهم ترین انواع آن اشاره می کنیم.
1- نهال زرشک سیاه زودبازده: خرید نهال زرشک سیاه بی دانه زودبازده، امروزه در سطح کشور بسیار گسترش یافته است. به دلیل زودبازده بودن این نوع نهال، باغداران بسیاری در سطح کشور مایل هستند که از این نوع زرشک برای کاشت سالانه خود بهره ببرند. این نوع نهال، در سال اول بعد از کاشت، ثمر خواهد داد و به بار خواهد نشست. نکته ای که باید در هنگام کاشت نهال زرشک سیاه زودبازده مدنظر قرار داد این است که نباید این نوع نهال را در کنار نهال های دیگر کاشت. این کار ممکن است باعث کاهش بازدهی نهال، و یا شاید باعث ثمر ندادن نهال در سال اول شود.
2- نهال زرشک سیاه اصلاح شده: در خرید نهال زرشک سیاه بی دانه، یکی از نهال هایی که طرفداران زیادی پیدا کرده است، نهال زرشک سیاه اصلاح شده می باشد. این نوع نهال، نهالی بسیار مناسب با مقاومت بالا برای باغداران می باشد که اکثر باغداران برای نهال کاری، از این نوع نهال استفاده می کنند.
3- نهال زرشک سیاه مقاوم به سرما: یکی دیگر از انواع زرشک سیاه که در هنگام خرید نهال زرشک سیاه بی دانه، مورد استقبال باغداران قرار گرفته است، نهال زرشک سیاه مقاوم به سرما می باشد. این نوع نهال نسبت به سایر نهال های زرشک سیاه، کوتاه تر بوده و این موضوع باعث کاهش قابل توجه هزینه های برداشت و فروش این محصول می شود. این موضوع که هزینه های برداشت این محصول بسیار کم تر از سایر نهال های مشابه آن است، باعث شده است که خرید نهال زرشک سیاه بی دانه مقاوم به سرما، نسبت به سایر نهال ها بیشتر باشد .

جهت مشاهده ی بیشتر نهال زرشک قرمز پفکی در اینجا کلیک کنید .

نهال زرشک سیاه

نهال زرشک سیاه

میزان آبیاری نهال زرشک سیاه بی دانه

یکی از مواردی که در خصوص نهال ها بسیار مورد توجه است، میزان آبیاری لازم برای ثمر دادن درختان است. در خرید نهال زرشک سیاه بی دانه، بایستی دقت شود تا میزان آبیاری نهال ها به دقت چک شود و در آبیاری آن ها حداکثر حساسیت و دقت به خرج داده شود. میزان آبیاری نهال های زرشک سیاه بی دانه، در اقلیم های متفاوت و شرایط آب و هوایی مختلف، متفاوت می باشد. به طبع در مناطقی از کشور که میزان بارش سالیانه باران زیاد است، آبیاری کمتری مورد نیاز است. اما بطور معمول برای هر روز در فصل بهار معمولا دو لیتر برای هر نهال باید آبیاری انجام داد. در فصل تابستان با توجه به اینکه میزان بارش ها کمتر است، و در بعضی مناطق اصلا بارشی ثبت نمی شود، برای هر نهال زرشک سیاه بی دانه، معمولا سه لیتر آب برای آبیاری در نظر گرفته می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =