درباره آریا نهال

اهداف مجموعه ی آریا نهال، برطرف کردن نیاز کشاورزان و باغداران عزیز بوده است. جالب است بدانید ما قبل از اینکه اقدام به تولید نهال کنیم، باغداری را از نسل های گذشته ی خود به صورت سنتی دنبال می کردیم. اما از آن جایی که در امر باغداری، گاها با کیفیت پایین نهال های خریداری شده مواجه می شدیم، از همین روی تصمیم گرفتیم تغییری در این اکوسیستم ایجاد نماییم.

با برسی بازار در سال 1360 و با کمک گرفتن از توان نیروهای متخصص کشاورزی، بر آن شدیم که وارد امر پرورش بذر های با کیفیت بالا و در نتیجه تولید نهال های مثمر و غیر مثمر به صورت تخصصی شویم. در این مسیر بسیار سرمایه از دست دادیم، بسیار تجربه کسب کردیم و در نهایت همکاری با بهترین مهندسین کشاورزی کشور، مفتخر شدیم از پس این چالش ها بر آییم و اکنون بیش از 30 سال است که با حداکثر ظرفیت، تولید به پرورش بیش از 100.000 هزار راس نهال مثمر ثمر را در سال برای شما عزیزان رقم زنیم.

نهالستان آریا نهال

بیاید کمی همراه داستان چگونگی تاسیس مجموعه ی آریا نهال شوید:

بگذارید یک حقیقت را به زبان ساده بگوییم، بسیاری از نهال ها را از ما می خواهند به فروش برسانیم که مورد تایید تیم فنی ما نیست و هیچگاه برای فروش عرضه نمی گردند. هیچگاه اگر کوچک ترین ایرادی در نهالی وجود داشته باشد آن را برای فروش عرضه نخواهیم کرد. آریا نهال در طول تمام این سالیان با آگاهی زیاد از مشقت های کشاورزی، نهال های مثمر ثمر و غیر مثمرِ با کیفیتی بالا ارائه داده است تا همیشه بزرگ ترین تبلیغ کننده ی ما، مشتریان عزیزمان باشد.

دغدغه ی کشاورز دغدغه ی ما می باشد زیرا ما قبل از تولید و فروش نهال، سالیان زیادی کشاورز بوده ایم و اکنون هم روزانه با دغدغه های شما عزیزان دست و پنجه نرم میکنیم. پس با قوت به شما این تعهد را می دهیم که پس از دریافت نهال های مورد نیازتان، هر مشکلی متوجه ی آن باشد تا 72 ساعت پس از دریافت می توانید آن را بازگردانید تا مجدد نهال های با کیفیت مورد نیاز شما را نیز ارسال نماییم.

آریا نهال افتخار همکاری با مجموعه های بسیار معتبری همچون:

  • نهادهای دولتی
  • شهرداری استان ها
  • کارخانه جات صنعتی
  • و کشاورزان عزیز را در طی این سال ها داشته است.

بزرگ ترین اعتبار ما، اعتماد شماست.

متخصصین ما

نام و نام خانوادگی:علی نریمانی
سمت:مدیر ارشد

جناب آقای مهندس علی نریمانی، مدیر ارشد مجموعه ی آریا نهال می باشند. آقای نریمانی در بخش مدیریت امور مختلفی مانند مدیریت تیم فروش، تیم نهال کاران و مدیریت سامانه ی مشتریان فعالیت اصلی خود را دنبال میکنند. دغدغه ی آقای نریمانی مدیریت صحیح محصول، خدمت رسانی صحیح به مشتریان و رضایت 100% درصدی خریداران عزیز می باشد. آقای نریمانی معتقد است نهالی را به فروش می رسانیم که برای باغ های مادری خود هم از آن رقم بهره می بریم.

نام و نام خانوادگی:حمیدرضا بابایی
سمت:مدیر سایت & مدیر سئو

جناب آقای مهندس حمیدرضا بابایی، مدیر سایت و مدیر سئوی سایت آریا نهال می باشند. آقای بابایی با تلاش بی قفه در تلاش است تا با آنالیز رفتار کاربر و بهبود نتایج سرچ، تجربه ی شیرین استفاده از وب سایت را برای کاربران رقم زنند. آقای بابایی معتقد است سایت هایی که از ایده های وب سایت های معتبر کپی می نمایند، جایگاهی در فضای دیجیتال مارکتینگ آینده ی کشور نخواهند داشت.

جوایز و افتخارات