برسی و معرفی بهترین نهال بادام از نظر منطقه و سوددهی زیاد

دسته بندی: جدیدترین مقالات
2020.06.18

بهترین نهال بادام کدام بادام است:

بادام خوشمزه و مغذی از میوه درخت بادام حاصل می شود که بومی خاورمیانه و آسیای جنوبی و نسبتاً به هلو ، زردآلو و سایر درختان میوه سنگی و از این نوع خانواده ها است. بادام معمولا هنگام کاشت باید شرایط آب و هوایی را به شکل مناسب داشته باشد. بدون داشتن شرایط آب و هوایی مناسب یا تکنیک های مناسب مراقبت ، درختان بادام ممکن است برای زنده ماندن تلاش کنند ، چه برسد به اینکه میوه بدهند.

جهت مشاهده ارقام و خرید نهال بادام می توانید در اینجا کلیک کنید .

رشد بادام:

مطمئن شوید که منطقه شما دارای شرایط مناسب برای رشد بادام است. برخی درختان که مربوط می شوند به نواحی آب و هوایی که گرم است و تا حدودی خشک است و مربوط می شود به منطقه آسیا جنوبی و هم چنین در خاورمیانه نیز کشت می شود. بهترین کاشت را در تابستان های گرم و زمستان های معتدل انجام می دهند و با سایر شرایط دیگر سازگار نیستند. بادام معمولاً در آب و هوای سرد به هیچ وجه رشد نمی کند. مگر در مواردی که یک مجموعه بزرگ و با دقت کنترل شده در محیط داخلی داشته باشید ، ممکن است در خارج از مناطقی که دارای مشخصات اقلیمی مدیترانه یا خاور میانه هستند ، رشد بادام دشوار باشد.

هر نوع بادام در صورتی که مطابق با قوانین رشد برای آن عمل شود قطعا بهترین نوع بادام است. این شما برای شروع درخت بادام خود دو گزینه دارید – می توانید از بذر (تازه ، غیر فرآوری شده) یا نهال (درختان جوان) استفاده کنید. بذر به شما امکان می دهد روند رشد را از همان ابتدا تجربه کنید ، اما باید زمان و تلاش بیشتری را صرف کنید که برای باغداران معمولا خرید نهال بادام بهتر است. از طرف دیگر ، بادام بهتر است ، اما می توانند کمی گران تر باشند.

بادام

اگر قصد دارید بادام خوراکی را کاشت کنید ، حتما نوع شیرین بادام را کشت کنید. باید بدانید که بادام تلخ قطعا قابل خوردن نیست و البته این موضوع را نیز باید بدانید که برخی از درختان شیرین قابلیت میوه دهی را ندارند. گونه های بدون میوه بیشتر برای برای سایه و دکوراسیون مناسب هستند. اگر مطمئن نیستید که درختان بادام کدام محصول را دارند ، با کارشناسان فروشگاه عرضه محلی باغ خود صحبت کنید.

یک مکان آفتابی را برای بادام انتخاب کنید.

درختان بادام با خورشید رابطه بسیار خوبی دارند. قبل از شروع کار ، یک مکان را در حیاط یا باغ خود پیدا کنید که مقدار زیادی از نور مستقیم و بدون گرفتن سایه انتخاب کنید. شما نهال بادام را در گلدان قبل از نیز می توانید رشد دهید ، اما هنوز هم مهم است که مکانی را زودتر از موعد انتخاب کنید که آفتاب گیر باشد.

همچنین باید مطمئن شوید که محل رشد شما دارای خاک زهکشی خوبی است. اگر اجازه دهید درختان بادام در اطراف ریشه خود جمع شوند ، درختان بادام به خوبی عمل نمی کنند – این سبب پوسیدگی ریشه می شود.

بادام

بادام را درون خاک قرار دهید

پس از شروع به رشد نهال های خود (اگر بادام آماده گیاه را خریداری کردید) ، نقطه تصمیم گیری شده خود را در زمین برای کاشت آماده کنید. برای هر گیاه یک تپه کوچک یک یا دو اینچ یا دو قد بلند (و کمی گسترده تر از قد آن) درست کنید. نهال را حدود یک اینچ درون مرکز تپه فشار دهید تا جایی که زیر سطح خاک باشد. این روش تپه کمک می کند تا از جمع شدن آب در اطراف ریشه های گیاه به هنگام رشد نهال جلوگیری شود و این می تواند مشکلات جدی (از جمله پوسیدگی ریشه) ایجاد کند.

جهت خواندن بیشتر در مورد نهال بادام در اینجا کلیک کنید .

سخن پایانی

نهال بادام نیاز به رشد مناسب دارد بنابراین بهترین نوع نیز با توجه به تحقیقات انجام شده این نوع بادام از هر نوعی که باشد تنها نیاز به اب و نور و خاک زهکشی شده مناسب دارد. در صورتیکه سوالات بیشتری در این باره داشتید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برچسب ها:
بهترین رقم بادام
آنچه در این مقاله میخوانید
محصولات مرتبط مقالات مرتبط نظرات کاربران

ارسال دیدگاه

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “برسی و معرفی بهترین نهال بادام از نظر منطقه و سوددهی زیاد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcharefreshcaptcha

شماره تماس های آریا نهال

شما می توانید جهت خرید نهال و یا مشاوره با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

نیاز به مشاوره جهت خرید نهال دارید؟

شما می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.